Zajęcia dodatkowe

             ZAJĘCIA DODATKOWE W PRZEDSZKOLU
                      W ROKU SZKOLNYM 2016/2017


RELIGIA KATOLICKA – A.Pieśluk
PONIEDZIAŁEK    12.00- 13.00- 5-LATKI  /III/    
WTOREK               12.00-13.00- 5-6-LATKI/IV/                                                                      
 ŚRODA                 11.00-12.00- 6-LATKI/V/
lub
PONIEDZIAŁEK       10.00 -11.00- 6-LATKI  /V/                                                                                
                                  11.00 -12.00-5-LATKI/III/
WTOREK                  11.00 – 12.00-5-6-LATKI /IV/


RELIGIA PRAWOSŁAWNA-  E.Kazimiruk
ŚRODA                  10.00- 10.30 –        5-LATKI    
                                10.30- 11.00 –    5-6- LATKI
                                11.00- 11.30     -     6- LATKI                           
CZWARTEK          12.00- 12.30         - 5- LATKI
                               12.30- 13.00       - 5-6-LATKI                         
                               13.00- 13.30       -     6-LATKI
RYTMIKA   - zajęcia prowadzone są w każdej grupie wiekowej  1x w tygodniu
W/G Harmonogramu
GIMNASTYKA KOREKCYJNA -E.Prokopiuk  co 2 tygodnie zmiana 
CZWARTEK         10.30-11.00/ I grupa/   lub   12.00-12.30
                                                                             12.30-13.00
 PIĄTEK               10.00-10.30 / II grupa/    lub    12.00-12.30
                             10.30-11.00/I grupa/                   12.30-13.00            
TERAPIA PEDAGOGICZNA-  A.Jurczuk zajęcia z dziećmi mającymi trudności edukacyjne
WTOREK i CZWARTEK    11.00- 12.00 lub 
WTOREK i CZWARTEK    12.00-13.00
PIĄTEK  -  JĘZYK ANGIELSKI- mgr J.Prokopiuk
Zajęcia prowadzone są w każdej grupie wiekowej
Czwartek
10.00-10.30- grupa III
10.30-11.00- grupa IV
11.00-11.30-grupa V
Piątek -
  9.30-   9.45- grupa I
  9.45 -10.00- grupa II
10.00-10.30- grupa III
 10.30-11.00- grupa IV
 11.00-11.30-grupa V
30 GROMADA ZUCHOWA „LEŚNE SKRZATY”
ŚRODA– 12.00.-13.00 lub WTOREK – 10.00-11.00
KÓŁKA ZAINTERESOWAŃ:
 „MINIATURKA TEATRALNA”- A.JURCZUK 
 „EKOLUDEK”-  D.BORTNICZUK /wtorek/
 ”PRZEBOJOWE DZIECIAKI” –   E.PROKOPIUK 
„KOLEBKA” -1 RAZ W MIASIĄCU  /G.DUNAJ, E.SZYMAŃSKA /


PROGRAM EDUKACYJNY „BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK”- EDUKACJA O BEZPIECZEŃSTWIE, REALIZOWANY JEST WE WSZYSTKICH GRUPACH WIEKOWYCH

ZAJĘCIA PODTRZYMUJACE POCZUCIE TOZSAMOŚCI NARODOWEJ –                        ZAJĘCIA DODATKOWE W JĘZYKU MNIEJSZOŚCI NARODOWEJ (BIAŁORUSKIM LUB REGIONALNYM)- M.NIKONCZUK i A.SUPRUN
PONIEDZIAŁEK -11.00-12.00                                  WTOREK- 11.00-12.00
                             11.30-12.30                                                       11.30-12.30
LUB
PONIEDZIAŁEK- 10.30-11.30                                  WTOREK- 10.30-11.30
                              10.00-11.00                                                    10.00- 11.00

HAJNOWSZCZYZNA MOJA MAŁA OJCZYZNA”- REALIZACJA PROGRAMU O TEMATYCE PODTRZYMYWANIA I ROZWIJANIA POCZUCIA TOŻSAMOŚCI NARODOWEJ, ETNICZNEJ I JĘZYKOWEJ (J.BIAŁORUSKI) Z DZIEĆMI Z GRUPY II- 4 LATKI- G.DUNAJ i E.SZYMAŃSKA